Występy i występki

Zimowisko w Agrafce

Zdjęcie pochodzi z facebookowego profilu Kina Agrafka

8. lutego mieliśmy niewymowną przyjemność gościć na zimowisku w kinie Agrafka. Ów niewymowność należy brać całkiem dosłownie, bowiem nie tylko Maks złośliwie postanowił się nie odzywać, ale i były momenty, kiedy i ja nie wiedziałam, co powiedzieć. Nasza wizyta poprzedziła seans filmu- mieliśmy świecić przykładem osób, które mają ciekawą pracę i o niej opowiedzieć.

Na co dzień nie mamy za bardzo do czynienia z takimi małymi ludźmi, więc nie trudno się domyślić, że nie za bardzo wiedzieliśmy od czego i jak zacząć. O ile w świecie dorosłych w takich chwilach zapada niezręczna cisza, tak szkraby nie znają pojęcia wstydu (czego im bardzo zazdroszczę!), toteż szybko to one przejęły inicjatywę i to my grzecznie słuchaliśmy, a one mówiły- o wszystkim. Padło tyle propozycji tworzenia butów, kapeluszy, okularów dla psów, że jak wszystkie doczekają realizacji ze strony pomysłodawców, to jak nic przyjdzie mi zwijać interes. Cieszcie się więc nami póki możecie!

Zatem założenie spotkania z ciekawymi ludźmi udało się, ale na przekór założeniom okazali się nimi nasi potencjalni słuchacze. Chcemy jeszcze.

Kinie Agrafka i Joasi bardzo dziękujemy za zaproszenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *